RD Satalice

Ulice Hollova a Kauckého - realizace developerského projektu rekonstrukce a dostavba 16ti RD, včetně infrastruktury splaškové kanalizace, vodovodu, veřejného osvětlení a komunikací. Kolaudováno v 06-08/2021.


Byty a rekonstrukce domu Bořivojova Praha

Bořivojova 88, Praha 3 - realizace nástavby bytových jednotek (luxusní provedení na základě architektů interiéru), včetně přístavby výtahu a rekonstrukce části společných prostor.


Viladům Loučná pod Klínovcem

Výstavba malého bytového domu, cca 300m2 - řešení SP změny stavby před dokončení (původně SP na rodinný dům, nové SP na bytový dům ve svahu).


Bytové domy Loučná p. K.

Loučná pod Klínovcem - komplexní řešení území v CHKO. Změna územního plánu (původně rekreační plochy nebo zeleň, nyní území pro bytové domy), řešení kapacit pitné vody a splaškové vody, rozšíření vodojemů, čističky. Projekce a SP na řad vodovodu, kanalizaci a dešťovou kanalizaci. Letos hotové podmíněné stavby, jako rozšíření vodojemu, nový vodovod na naše pozemky, dešťová kanalizace. Nyní před vydání SP na 4 menší bytové domy - celkem cca 50BJ a komerce, probíhá příprava prováděcí dokumentace a stavby.